Mūsų vizija - daugiau miškų pasaulyje.

Mes tikime, kad investavimas į miškus gali būti įdomus, įtraukiantis ir paprastas. Kurdami sistemas, kurios leidžia gauti daugiau ir kokybiškesnių duomenų, atlikti visus reikalingus darbus per nuotolį, bei modeliuoti investicijų grąžą ir aplinkos poveikį, mes pritrauksime daugiau investicijų į šią galbūt kiek apkerpėjusią rinką, todėl didės miškų kiekis pasaulyje. Miškininkystė taps efektyvi ir skaidri, daranti ženklų teigiamą poveikį aplinkai ir pasauliui.

Stipri ir auganti komanda

Didžiuojamės savo talentingais žmonėmis: mūsų žmonės yra puikūs pardavėjai, anksčiau kūrė mobiliosios bankininkystės ir neuro tinklų aplikacijas, turi dešimtmečius patirties miškininkystėje. Esame bendruomenė, kuri kasdien keičia miškininkystę ir kuria teigiamus pokyčius pasauliui. Turime plokščią organizacinę struktūrą, kurioje nėra vietos perteklinei biurokratijai. Tikime, kad mūsų komandos narių nuomonė turi būti išgirsta. Mūsų bendruomenė vienija skirtingus žmones, nes žmonės su skirtingomis patirtimis gali sukurti unikalius produktus.

Auk kartu su mumis

Mums nuolat reikia žmonių, kurie tiki mūsų misija, turi tvirtos patirties ir aukštas ambicijas. Prisidėk prie žalesnio rytojaus. Prisijunk prie talentingos komandos, kuriančios sprendimus, kurie daro globalų poveikį.

Mūsų investuotojai

Augame sparčiai ir tuo pat metu rūpinamės mūsų kompanijos finansiniu stabilumu. Prieš pradedami plėtrą, mes įsitikinome, kad turime produktą, kuris suteikia ženklią vertę mūsų vartotojams. Stebime kaip keičiasi pasaulis ir siekiame, kad mūsų sistemos būtų ne tik aktualios, tačiau ir darančios proveržį technologijų taikyme. Pritraukėme 1,2 mln. eurų investiciją iš rizikos kapitalo fondų Iron Wolf Capital, 70 Ventures ir CoInvest Capital. Esame Lietuvoje, Latvijoje, plečiamės į Estiją, Suomiją. Mūsų tikslas – tapti pasauline žaliųjų investicijų platforma.